אחריות יורוקום

 

רכישת מוצר אלקטרוני כרוכה בהוצאה כספית, ולצידה הצורך לדעת שיש מי שעומד מאחורי המוצר ומספק שירות ואחריות בעת הצורך. כאשר אתה רוכש מוצר שיובא באמצעות חברת יורוקום תקשורת סלולרית, אתה יכול להיות בטוח שיש חברה אמינה והוגנת שתספק למוצר שרכשת שירות תיקונים איכותי ומהמקצועי ביותר בישראל.

 

מוצרים שמיובאים ע"י יורוקום הינם מוצרים מקוריים המכילים תוכנה מקורית המותאמת לשימוש בישראל, כך שאתה יכול להיות בטוח שבעת עדכוני תוכנה לא תאבד את חבילת השפות של ישראל. בנוסף, מעבדת התיקונים של יורוקום מוסמכת לתקן מוצרים ישירות ע"י היצרן, ועומדת בסטנדרטים של איכות ותקנים בינלאומיים.

 

טרם הרכישה מומלץ לוודא כי המכשיר אותו אתה עתיד לרכוש יובא רשמית לישראל ע"י חברת יורוקום תקשורת סלולרית. בהתאם לכך, יהיה זכאי המכשיר לשנת אחריות יצרן מיום רכישתו*. 

 

שנת אחריות יצרן, תקנה לך ביטחון כי במידה ויהיו תקלות אלקטרוניות במכשיר בשנה הראשונה, הן יטופלו ללא כל עלות, בכפוף לתעודת האחריות המצורפת לערכה. כמו כן, רק מכשירים שיובאו רשמית לישראל באמצעות חברת יורוקום תקשורת סלולרית זכאים במסגרת השנה הראשונה מיום הרכישה לעדכוני גרסה במעבדת יורוקום ללא כל עלות.

 

לתשומת ליבך - ישנם מוצרים סלולריים המיובאים ביבוא מקביל. מוצרים אלה לא בהכרח יועדו לשימוש בישראל בעת ייצורם ולפיכך התוכנה שבהם לא מכילה באופן מקורי את חבילת השפות של ישראל וייתכן כי רכיבים בהם אינם מקוריים. מוצרים אלה, אינם זכאים לאחריות מטעם חברת יורוקום.

 

בעת רכישת מוצר, וודא כי המוצר שאתה רוכש הינו מוצר מקורי שיובא לארץ ע"י באופן רשמי על ידי יורוקום. מוצרים המיובאים ע"י חברת יורוקום הינם מוצרים המכילים תעודת אחריות של יורוקום ומדבקת אחריות בהתאם לחוק הגנת הצרכן – דרוש לראות את התעודה והמדבקה שלנו בעת רכישת המוצר.

 

תעודת אחריות יצרן לדוגמא: 

 

תעודת אחריות יורוקום

 

 

 

 

 

 

 

*בכפוף להצגת חשבונית עם המספר הסידורי של המכשיר ותאריך הרכישה